View job here

Firma GROHE jest największym europejskim producentem w branży ekskluzywnych urządzeń sanitarnych. W swojej ofercie posiadamy armaturę łazienkową, kuchenną, systemy prysznicowe oraz systemy sanitarne. Podstawowymi założeniami firmy, jako producenta światowej marki, są najwyższa jakość, niezawodna technologia i funkcjonalność oraz innowacja w połączeniu z niepowtarzalnym wzornictwem.

W związku z rozwojem Polskiego oddziału aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Customer Service Specialist.

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna, kompleksowa obsługa Klientów zgodnie z obowiązującymi w firmie procedurami i standardami
  • Budowanie oraz doskonalenie trwałych relacji handlowych z Klientami
  • Kompleksowa obsługa zamówień
  • Współpraca z centralą w zakresie dotyczącym obsługi klienta
  • Współudział w tworzeniu oraz kontrola procesu realizacji zamówień
  • Permanentny kontakt i komunikacja ze wszystkimi pracownikami

Wymagania:

  • Minimum 1-2 lata doświadczenia w pracy w obsłudze klienta
  • Biegła znajomość oprogramowania MS Office
  • Mile widziana znajomość SAP
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Samodzielność
  • Bardzo dobra organizacji pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Kreatywność
  • Komunikatywność
  • Zorientowanie na rezultat

Oferujemy:

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska.
  • Pakiet socjalny.